Partneři:

Popis závodu

REGATTA

Pátý ročník bude pokračovat v úspěšném modelu posledních dvou let. Trasa regaty zavede účastníky, jak do historického města ZADAR, tak i do zákoutí přilehlých ostrovů s romantickými hospůdkami, kde budeme kotvit pouze na bójkách (zájemcům lze zajistit ubytování na břehu).

Regata bude uskutečněna formou skutečného jachtařského závodu obdobně jako Mistrovství námořního jachtingu ČR. Závod je složen ze 6 rozjížděk a bude trvat 4 dny. První den bude tréninkový a bude sloužit pro základní sehranost posádky a její schopnost závodit. Další tři dny již budou závodní. Závod bude složen jak z okruhových (kolem bójí) tak z navigačních (etapových kolem ostrovů) rozjížděk. Každý den se pojede jedna okruhová rozjížďka a jedna navigační rozjížďka.

Pravidla STAVEBNÍ REGATTY

Závod se pojede podle Závodních pravidel jachtingu 2009-12, která obdrží každý účastník po zaplacení zálohy. Vámi vylosovaný profesionál do vaší posádky je s pravidly velice dobře seznámen a jejich základy, přenese i na vás.

JACHTING

Jachting je výjimečný tím, že jde nejen o atraktivní sport, který se provozuje na mnoha výkonnostních úrovních, ale svou společenskou aktivitou i účinně sbližuje své aktéry. Představuje navíc určitý pozitivní přístup k životu a hodnoty, jakými jsou třeba smysl pro fair play . Snažíme se tyto hodnoty přenášet do firemní i mezifiremní komunikace všech účastníků.

S jachtingem se dá začít v každém věku a pro účely firemních regat navíc není potřeba, aby měli účastníci jakékoliv zkušenosti s jachtingem. Vše se děje pod vedením zkušených českých závodních jachtařů losovaných do jednotlivých firemních týmů.